Služby:

    Rádi vám poskytneme ubytování v přízemí našeho rodinného domu v krásném a prostorného apartmánu (cca 35m2) pro 1-3 osoby+možnost 1 dětské přistýlky nebo zapůjčení dětské cestovní postýlky, se samostatným vchodem a vlastním sociálním zařízením (WC zvlášť + koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem), kuchyňským koutem, chodbou s velkou šatní skříní lednicí, dále předsíň s vestavěnou skříní. Celý tento prostor je oddělen od ostatních částí rodinného domu.

V podkroví našeho domu nabízíme k ubytování jeden velký pokoj (31 m2) pro 1-3 osoby + možnost dětské přistýlky nebo přidání dětské postýlky s vlastním sociálním zařízením (WC+sprchový kout, umyvadlo).

Dále jeden malý pokoj (17 m2) pro 1 osobu s uzamykatelným sociálním zařízením - WC + vana, umyvadlo (společné s majiteli objektu). Možnost přidání dětské přistýlky nebo postýlky.

Všechny pokoje pro ubytování jsou situovány směrem k lesu a louce, což skýtá hostům nejen krásný výhled, ale především klid na spaní, mimo rušnou silnici.  

Je možné využít venkovních posezení, ohniště ve spodní části rozlehlé oplocené zahrady, pískoviště pro děti nebo prostě plochu zahrady k odpočinku, slunění, hraní badmintonu apod.  Parkování uvnitř oplocené zahrady a WI-FI zdarma

Zaměřujeme se na českou a slovenskou klientelu!

Check in: od 14 hod.

Check out: do 10 hod.