Služby:

    Rádi vám poskytneme ubytování v přízemí našeho rodinného domu v krásném a prostorného apartmánu (cca 35m2) pro 1-3 osoby+možnost 1 dětské přistýlky nebo zapůjčení dětské cestovní postýlky, se samostatným vchodem a vlastním sociálním zařízením (WC zvlášť + koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem), kuchyňským koutem, chodbou s velkou šatní skříní lednicí, dále předsíň s vestavěnou skříní. Celý tento prostor je oddělen od ostatních částí rodinného domu.

V podkroví našeho domu nabízíme k ubytování jeden velký pokoj (31 m2) pro 1-3 osoby + možnost dětské přistýlky nebo přidání dětské postýlky s vlastním sociálním zařízením (WC+sprchový kout, umyvadlo).

Dále jeden malý pokoj (17 m2) pro 1 osobu s uzamykatelným sociálním zařízením - WC + vana, umyvadlo (společné s majiteli objektu). Možnost přidání dětské přistýlky.

Všechny pokoje pro ubytování jsou situovány směrem k lesu a louce, což skýtá hostům nejen krásný výhled, ale především klid na spaní.  

Nabízíme také možnost dokoupení domácí snídaně. Nutno nahlásit nejpozději 1 den před nástupem na ubytování. 

Je možné využít venkovních posezení, ohniště ve spodní části rozlehlé oplocené zahrady, pískoviště pro děti nebo prostě plochu zahrady k odpočinku, slunění, hraní badmintonu apod.  Parkování uvnitř oplocené zahrady a WI-FI zdarma

Zaměřujeme se na českou a slovenskou klientelu!

Check in: od 14 hod.

Check out: do 10 hod.