Popis ubytování:

1x "Levandulový apartmán" (vlastní vchod,soc.zařízení,kuch.kout a venkov.posezení) v přízemí - 38m2):

V apartmánu v přízemí, což je v podstatě samostatná bytová jednotka velikosti 1+kk, je 1manželská postel (šířka 160cm) a 1samostatná postel+možnost přidání dětské přistýlky nebo zapůjčení cestovní postýlky s matrací a vybavením. Dále jídelní stůl a židle, noční stolky,polička, malá sedačka, LCD, WIFI. Součástí apartmánu je také kuchyňský kout (mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, toustovač, veškeré nádobí), chodba s prostornou šatní skříní a velkou lednicí, předsíň s vestavěnou skříní a věšákem,rozlehlá koupelna se sprchovým koutem,umyvadlem a dřezem, samostatné WC. Apartmán je oddělen od ostatních částí rodinného domu a náleží k němu vlastní zastřešené venkovní posezení s výhledem do zeleně a kuřácký koutek přímo u vchodu. 

K zapůjčení: časopisy, knihy, společenské hry, hračky, bodce na opékání, badminton, soft-tenis, nočník, jídelní sada pro malé děti, dětská vanička, vysoušeč vlasů, žehlička... 

 

1x "Skandinávský podkrovní apartmán" (vlastní soc. zařízení a kuchyňka), který se skládá ze 2 samostatných pokojů - velký a malý, společný vchod, terasa a schodiště s majiteli, apartmán je oddělen od ostatních částí domu 2m vysokou paravánovou dělící stěnou - 68m2:

Velký pokoj - 32m2:

V tomto rozlehlém podkrovním pokoji je 1manželská postel (šířka 160cm) a 1 samostatná postel , stolek a křesílka, šatní skříň, počítačový stolek se židlí, police, noční stolek, věšák, WIFI. Možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky s matrací a veškerým vybavením.   

 

Malý pokoj - 18m2:

 Útulný pokojík ve skandinávském  stylu je zařízen manželskou postelí , šatní skříní, nočním stolkem, věšákem, počítačovým stolkem, židlí, WIFI. 

 

 

Podkrovní apartmán má na chodbě k dispozici kuchyňku vybavenou lednicí, mikrovlnkou, dvouplotýnkovým indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, veškerým nádobím, jídelní kout a vlastní sociální zařízení (sprchový kout, toaleta, umyvadlo).  

Cena ubytování zahrnuje: spotřebu energií, ručník, tekuté mýdlo, toaletní papír, použití vybavené kuchyňky, WIFI, parkování. Apartmány si hosté uklízejí sami a předávají ve stavu v jakém je přebírali. Osušku poskytujeme pouze u pobytů na 3 a více nocí.