Pokoje:

1x apartmán s vlastním soc. zařízením, vchodem, kuchyňkou a venkov.posezením v přízemí (35m2):

V apartmánu v přízemí, což je v podstatě samostatná bytová jednotka velikosti 1+kk, je 1manželská postel a 1samostatná postel+možnost přidání dětské přistýlky nebo zapůjčení cestovní postýlky s matrací a vybavením. Dále jídelní stůl a židle, skříňky, LCD televizor, WIFI. Součástí apartmánu je kuchyňský kout (mikrovlnka, dvouplotýnkový indukční vařič, rychlovarná konvice, toustovač, veškeré nádobí), chodba s šatní skříní a velkou lednicí, předsíň s vestavěnou skříní a věšákem. Apartmán je oddělen od ostatních částí rodinného domu a náleží k němu vlastní zastřešené venkovní posezení s výhledem do zeleně. 

K zapůjčení: časopisy, knihy, společenské hry, hračky, bodce na opékání, badminton, soft-tenis, nočník, jídelní sada pro malé děti, vysoušeč vlasů, žehlička... 

1x třílůžkový pokoj (možnost přistýlky) s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou v podkroví (31m2):

V tomto rozlehlém podkrovním pokoji je 1manželská postel a 1samostatná vyvýšená postel , jídelní stůl a židle, šatní skříň, police, věšák, LCD televizor, WIFI. K pokoji náleží vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Možnost přidání dětské přistýlky (rozkládací matrace) nebo zapůjčení dětské cestovní postýlky s matrací a vybavením.   

1x jednolůžkový pokoj (možnost přistýlky) se sdíleným soc.zařízením a kuchyňkou v podkroví (17m2):

Malý ale útulný pokojík je zařízen 1 postelí, stolkem, židlí, komodou, věšákem, WIFI. Sociální zařízení - uzamykatelné (WC, vana, umyvadlo) je společné s majiteli objektu. Pokud není obsazen třílůžkový pokoj v podkroví, je možné využívat samostatné sociální zařízení. Možnost přidání dětské přistýlky (rozkládací matrace).

Oba podkrovní pokoje mají na chodbě k dispozici kuchyňku vybavenou malou lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, veškerým nádobím. 

Cena ubytování zahrnuje: spotřebu energií, ručník, mýdlo, toaletní papír, použití vybavené kuchyňky, WIFI, parkování, závěrečný úklid.