Popis ubytování:

1x "levandulový apartmán" (vlastní vchod,soc.zařízení,kuchyňka a venkov.posezení v přízemí - 35m2):

V apartmánu v přízemí, což je v podstatě samostatná bytová jednotka velikosti 1+kk, je 1manželská postel a 1samostatná postel+možnost přidání dětské přistýlky nebo zapůjčení cestovní postýlky s matrací a vybavením. Dále jídelní stůl a židle, noční stolky,polička, malá sedačka, LCD, WIFI. Součástí apartmánu je také kuchyňský kout (mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, toustovač, veškeré nádobí), chodba s prostornou šatní skříní a velkou lednicí, předsíň s vestavěnou skříní a věšákem,rozlehlá koupelna se sprchovým koutem,umyvadlem a dřezem, ve vedlejší místnosti WC. Apartmán je oddělen od ostatních částí rodinného domu a náleží k němu vlastní zastřešené venkovní posezení s výhledem do zeleně. 

K zapůjčení: časopisy, knihy, společenské hry, hračky, bodce na opékání, badminton, soft-tenis, nočník, jídelní sada pro malé děti, dětská vanička, vysoušeč vlasů, žehlička... 

 

1x "skandinávský podkrovní apartmán" (vlastní soc. zařízení a kuchyňka na chodbě RD), který se skládá ze 2 samostatných pokojů - velký a malý:

Velký pokoj - 31m2:

V tomto rozlehlém podkrovním pokoji je 1manželská postel a 1samostatná vyvýšená postel , jídelní stůl a židle, šatní skříň, police, věšák, WIFI. Možnost přidání dětské přistýlky (matrace - viz fotogalerie) nebo zapůjčení dětské cestovní postýlky s matrací a veškerým vybavením (viz fotogalerie).   

 

Malý pokoj - 17m2:

 Útulný pokojík v přírodním stylu je zařízen 1 postelí, jídelním stolem a židlí, komodkou, věšákem, WIFI. Možnost přidání dětské přistýlky (matrace-viz fotogalerie).

 

 

Pokoje v podkroví mají na chodbě k dispozici kuchyňku vybavenou velkou a malou lednicí, mikrovlnkou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, veškerým nádobím. 

Cena ubytování zahrnuje: spotřebu energií, ručník, mýdlo, toaletní papír, použití vybavené kuchyňky, WIFI, parkování, závěrečný úklid. Kuchyňku si hosté uklízejí sami a předávají ve stavu v jakém ji přebírali. Osušku poskytujeme u pobytů na 3 a více nocí.